pipe turning welding positioner nga adunay motor servo
Mga Dimensyon sa Positioner

Deskripsyon
- Kini nga pipe welding positioner gigamit alang sa lainlaing mga aplikasyon gikan sa pipe spooling hangtod sa pagposisyon sa mga tag-as kaayo nga mga bahin sama sa mga sangkap sa chassis o poste sa suga sa kadalanan.
- Ang mga welding positioner makapausbaw pag-ayo sa produktibidad sa pag-welding sa tubo, mga shaft, mga ligid, mga siko ug uban pang mga fitting.
- Mahimong ipasibo ang gidak-on sa welding turntable ug ang payload sa axis, naa pay mga chuck ug support wheel.

- Mahimong ipahiangay sa ubang mga brand sa robot sama sa – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ang drowing sa motor kinahanglan nga itanyag sa mga kustomer, unya biyaan namo ang lungag sa pag-instalar base sa drowing sa motor)
- Opsyonal ang mga kabinete sa PLC.
Diametro sa Posisyoner
| Modelo | JHY4010T-050 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Klase sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | Diametro 500mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 400kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Aplikasyon
Mga piyesa sa awto, mga piyesa sa bisikleta, mga piyesa sa awto, mga muwebles nga asero, bag-ong enerhiya, istruktura nga asero, makinarya sa konstruksyon, kagamitan sa pag-ehersisyo, ug uban pa.
Pakete: Mga kahon nga kahoy
Panahon sa Paghatud: 40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
1.Q: Unsaon pagpili sa imong mga welding psitioner?
A: Palihug sultihi kami sa gibug-aton, mga sukod sa imong workpiece ug ipakita kanamo ang mga litrato sa posisyon niini sa pag-welding, unya among irekomendar kanimo ang angay nga welding positioner.
2.P: Mahimo ba nako gamiton ang imong positioner para sa akong fanuc/abb/kuka/yaskawa robot?
A: Oo. Apan ang motor kinahanglan nga itanyag ug i-install sa imong kaugalingon.
3.Q: Gidawat ba nimo ang customized order?
A: Oo, mahimo namong idisenyo ang positioner nga adunay lain-laing payload ug gidak-on sa worktable.







