Taas nga episyente nga 3 axis rotating welding positioner
Mga Dimensyon sa Positioner

Deskripsyon
● Kini nga 3 axis positioner gilangkoban sa worktable rotation unit, frame horizontal rotation unit ug electric control system.
● 2 ka worktable sa usa ka positioner, motrabaho lang sa pagkarga ug pagdiskarga sa workpiece sa usa ka kilid, episyente sa pagtrabaho, maayo ang pagkaayo, ug na-compress ang espasyo
● Ang paglihok sa positioner dali nga makontrol gamit ang start ug stop button.
● Mahimong ipahiangay sa ubang mga brand sa robot sama sa Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ang drowing sa motor kinahanglan nga itanyag sa mga kustomer, unya among biyaan ang lungag sa pag-instalar base sa drowing sa motor)
Ang mga kabinete sa PLC kay opsyonal.
Diametro sa Posisyoner
| Modelo | JHY4030S-180 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Klase sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | 1800 * 800mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 1600kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Mga pangunang produkto sa among welding positioner
1 axis nga head-tail rotate type nga welding positioner
1 axis nga head-stock nga bertikal nga rotate welding positioner
1-axis nga pinahigda nga nagtuyok nga welding positioner
2-axis nga P-type nga welding positioner
2-axis nga U-type nga welding positioner
2-axis nga L-type nga welding positioner
2-axis nga pag-alsa sa L-type nga welding positioner
3-axis nga pahalang nga welding positioner
3-axis pataas-paubos nga flip welding positioner
2-axis nga stock-adjustable nga head-tail welding positioner
Pakete: Mga kahon nga kahoy
Panahon sa Paghatud: 40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
P: Usa ba kita ka kompanya sa pamatigayon o usa ka tiggama?
A: Kami ang tiggama nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian.
P: Naa ba kay kaugalingong welding robotics?
A: Oo. Tiggama usab kami og welding robotics.
P: Mahimo ba nga ibutang ang positioner sa logo sa kliyente
A: Oo, mahimo namong ibutang ang imong kaugalingong logo niini.
Q: Unsaon nimo paggarantiya ang kalidad sa produkto?
A: Kami adunay estrikto nga sistema sa pagkontrol sa kalidad sa proseso sa produksiyon ug gidawat namo ang mga kliyente nga mobisita kanamo aron susihon ang kalidad sa produkto sa dili pa ang pagpadala.
P: Unsa ka dugay ang panahon sa garantiya?
A: Usa ka tuig.






