Taas nga tukma nga RV reducer welding positioner

Deskripsyon
● Ang welding positioner gilangkoban sa worktable rotation unit, overturn unit ug electric control system.
● Ang paglihok sa positioner dali nga makontrol gamit ang start ug stop button.
● Pagpalapad sa gimbuhaton sa pagkontrol sa sumpay uban sa ubang kagamitan.
● nga adunay mga bentaha sa gamay nga gidaghanon, maayong panagway, gaan nga timbang ug dali nga operasyon.
● Adunay espesyal nga disenyo sumala sa workpiece sa kustomer ug pamaagi sa pag-welding nga magamit sumala sa hangyo
Ang turntable sa positioner mahimong lingin o ang porma sa ibabaw.
Ang gidak-on sa welding turntable ug ang axis payload mahimong ipasibo.
● Mahimong ipahiangay sa ubang mga brand sa robot sama sa Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ang drowing sa motor kinahanglan nga itanyag sa mga kustomer, unya among biyaan ang lungag sa pag-instalar base sa drowing sa motor)
Ang mga kabinete sa PLC kay opsyonal.
Diametro sa Posisyoner
| Modelo | JHY4030U-120 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Klase sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | 1200 * 650mm / diametro 1200mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 400kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Mga pangunang produkto sa among welding positioner
1 axis nga head-tail rotate type nga welding positioner
1 axis nga head-stock nga bertikal nga rotate welding positioner
1-axis nga pinahigda nga nagtuyok nga welding positioner
2-axis nga P-type nga welding positioner
2-axis nga U-type nga welding positioner
2-axis nga L-type nga welding positioner
3-axis nga pahalang nga welding positioner
3-axis pataas-paubos nga flip welding positioner
Pakete: Mga kahon nga kahoy
Panahon sa Paghatud: 40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
P: Usa ba kita ka kompanya sa pamatigayon o usa ka tiggama?
A: Kami ang tiggama nga adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian.
P: Naa ba kay kaugalingong welding robotics?
A: Oo. Tiggama usab kami og welding robotics.
P: Asa nahimutang ang imong pabrika? Unsaon nako pagbisita didto?
A: Ang among pabrika nahimutang sa siyudad sa Wuxi sa China.
Q: Unsaon nimo paggarantiya ang kalidad sa produkto?
A: Kami adunay estrikto nga sistema sa pagkontrol sa kalidad sa proseso sa produksiyon ug gidawat namo ang mga kliyente nga mobisita kanamo aron susihon ang kalidad sa produkto sa dili pa ang pagpadala.
P: Unsa ka dugay ang panahon sa garantiya?
A: Usa ka tuig.






