taas nga tukma nga welding positioner nga adunay motor servo
Mga Dimensyon sa Positioner

Deskripsyon
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Mga positioner para sa mga sistema sa robot sa pagwelding
-1 ka ehe mahimong i-rotate nga pinahigda ug ang pikas ehe mahimong i-flip pataas ug paubos para sa multi-angle welding sa komplikadong mga workpiece
- Ang positioner naggamit sa parehas nga driving device sama sa robot ug magamit nga adunay taas nga tulin, taas nga katukma, ug taas nga payload
- Naghatag og mas taas nga kalidad sa welding
- Usa ka compact nga lawas nga adunay gipauswag nga gitugot nga moment, inertia ug kapasidad sa pagkarga ang mahimong matuman
Mahimong ipahiangay sa ubang mga brand sa robot sama sa Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (ang drowing sa motor kinahanglan nga itanyag sa mga kustomer, unya biyaan namo ang lungag sa pag-instalar base sa drowing sa motor)
Ang mga kabinete sa PLC kay opsyonal.
Diametro sa Posisyoner
| Modelo | JHY4030P-080 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Klase sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | Diametro 800mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 400kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg (>500kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Pakete: Mga kahon nga kahoy
Panahon sa Paghatud: 40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
1.P: Mahimo ba nako gamiton ang imong positioner para sa akong fanuc/abb/kuka/yaskawa robot?
A: Oo. Apan ang motor kinahanglan nga itanyag ug i-install sa imong kaugalingon.
2.Q: Makalihok ba ang imong posisyon nga dungan sa paglihok sa imong robot?
A: Oo.






