welding robot cell nga may pisitioner ug walking slide rail
Deskripsyon
Kasagaran, ang pinakataas nga maabot kay 2000mm para sa welding robot arm. Kung ang workpiece dako na kaayo para magamit sa 2000mm nga robot, ang moving ground rail makatabang sa pagpalugway sa gitas-on sa robot. Ang control cabinet, welding power source ug uban pang kagamitan mahimo usab nga idisenyo nga nagbarog sa riles.
Sa laing bahin, ang 1-axis head-tail positioner makatabang sa pagkupot sa taas nga workpiece ug pagtuyok aron makab-ot ang atubangan ug likod nga welding.
Teknikal nga parametro sa posisyon
| Modelo | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | 1800X800mm / 2500X800mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 600kg/ Mga 800kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Teknikal nga parameter sa paglihok sa riles
| Modelo | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | 500X500mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 450kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Pakete: Mga kahon nga kahoy
Panahon sa Paghatud: 40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
P: Kinahanglan ba usab ko mopalit og positioner aron mohaom sa welding robot?
Tubag: Nagdepende kana sa pagkakomplikado sa imong mga workpiece. Kung komplikado ang imong workpiece, kinahanglan ka mopalit og positioner nga mohaom sa welding robot.
P: Unsa nga impormasyon ang akong ihatag aron makarekomendar ka og angay nga robot para nako?
Tubag: Palihug ihatag ang detalyadong mga drowing sa workpiece, lakip ang materyal, gibag-on, posisyon sa pag-welding, mga sukod ug gibug-aton sa workpiece.
Q: Mahimo ka ba maghatag ug customized nga serbisyo para sa among produkto?
Tubag: Oo. Hatagan ka namo og propesyonal nga mga solusyon sa robotic welding system sumala sa imong piho nga produkto. Kinahanglan lang nimo ipadala kanamo ang imong detalyado nga mga drowing sa produkto ug kinahanglanon sa welding, unya maghimo kami og gipahaom nga teknikal nga sugyot para kanimo.
P: Makapadala ka ba og engineer sa among nasud para sa pag-set up sa makina?
Tubag: Oo. Magpadala kami og inhenyero sa inyong nasud aron motabang sa pag-instalar ug pag-komisyon, ug pagbansay. Kung adunay mga problema, makahatag usab kami og serbisyo online.
P: Gusto nakong mahibal-an ang kalidad sa welding para sa among produkto, unsa ang akong buhaton?
Tubag: Mahimo nimong ipadala ang imong mga sample sa among pabrika aron himuon ang test welding. Human sa pagsulay sa welding, ipadala namo kanimo ang welding video ug mga litrato isip reperensya. Among ipadala usab kanimo ang mga sample alang sa beripikasyon.












