awtomatikong solusyon sa robotic nga welding

Unsaon pagpili og kasaligan nga workstation?
Una, sultihi kami sa mga detalye sa imong workpiece, sama sa materyal sa workpiece, gibag-on, sukod, gibug-aton.
unya isulti ang imong mga kinahanglanon: ang epekto sa welding seam nga gusto nimo, ang luwas nga palibot sa pagtrabaho, ug uban pa
unya atong hisgutan ang imong proseso sa produksiyon, unsaon nimo paghimo sa pagputol? dako ba ang kalainan tali sa usa ka bahin?
Sa katapusan, among girekomendar ang angay nga robotics, positioners, robot rails, laser sensors, safety light curtains, safety fences, ug uban pa para sa lain-laing mga aplikasyon ug mga espesipikasyon nga mohaom sa proseso sa produksiyon sa kustomer.
Teknikal nga parametro sa posisyon
| Modelo | JHY4030U-120 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Gidak-on sa turntable | 1200X650mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Tan-awa ang tinuod nga gibug-aton |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Mga Komponente sa Robot Workstation
1. Robot sa pagwelding:
Tipo: Robot sa pag-welding sa MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot sa pagwelding sa TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot nga pangwelding gamit ang laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Positioner
Lahi nga klase: 1 axis, 2 axis, 3 axis positioner, payload: 300/500/1000kg o customized
3. Riles sa yuta
Tipo: 500/1000kg nga kargamento, ≥3m ang gitas-on para sa opsyonal.
4. Makina sa pagwelding
Tipo: 350A/500A nga makina sa welding
Kinaiya: magamit para sa carbon steel, stainless steel aluminum ug galvanized welding
5. Sulo sa pagwelding:
Tipo: 350A-500A, gipabugnaw sa hangin, gipabugnaw sa tubig, giduso-bira
6. Estasyon sa paglimpyo sa sulo:
Matang: Awtomatikong pneumatic welding torch cleaner
Function: pagputol sa weld wire, paglimpyo sa sulo, pag-spray sa lana
7. Sensor sa laser (opsyonal)
Function: pagsubay sa weld, pagposisyon.
8. Kurtina nga pang-safety light (opsyonal)
Function: kasagaran gi-install sa security fence aron epektibong mapanalipdan ang mga tawo pinaagi sa pag-block sa security light curtain
9. Koral sa seguridad (opsyonal)
Function: Gi-install sa periphery sa robot workstation aron ihimulag ang kagamitan aron mapanalipdan ang kaluwasan sa mga personahe
Pakete: Mga kahon nga kahoy
Panahon sa Paghatud: 40 ka adlaw human madawat ang prepayment












