6 Axis nga stainless steel nga aluminyo nga welding robotics workstation

Bahin
1. Ang built-in nga disenyo sa kable sa robot nagtugot sa robot nga molihok nga walay pagpanghilabot ug ang layout sa workstation hapsay ug hapsay
2. Ang robot control cabinet makakontrol hangtod sa 11 ka axes, nga makalikay sa komplikado nga PLC debugging ug space occupation
3. Ang JHY robot ug ang positioner mahimong i-synchronize, ug ang robot mahimong mag-weld nga dungan samtang ang positioner nagtuyok, nga naghimo niining workstation nga labi ka angay alang sa circular welding.
4. Daghang klase sa mga kagamitan nga dugang ang magamit, sama sa mga laser sensor, mga kurtina sa suga sa kaluwasan ug mga bakod sa kaluwasan.
5. Ang sistema sa pagkontrol adunay daghang mga pakete sa proseso sa pagwelding, nga nagtugot sa lainlaing mga pamaagi sa pagwelding nga magamit alang sa lainlaing mga workpiece.
Teknikal nga parametro sa posisyon
| Modelo | JHY4030D-080 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | Diametro 800mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 400kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Mga Komponente sa Robot Workstation
1. Robot sa pagwelding:
Tipo: Robot sa pag-welding sa MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot sa pagwelding sa TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot nga pangwelding gamit ang laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Positioner
Modelo: JHY4030D-080
Matang: 1-axis nga pinahigda nga nagtuyok nga positioner
3. Tinubdan sa kuryente sa pagwelding
Tipo: 350A/500A nga tinubdan sa kuryente sa welding
4. Pusil sa pagwelding
Matang: pusil nga gipabugnaw sa hangin, pusil nga gipabugnaw sa tubig, pusil nga gipadagan sa push-pull
5. Estasyon sa paglimpyo sa sulo:
Modelo: SC220A
Matang: Awtomatikong pneumatic welding torch cleaner
Uban pang mga peripheral sa workstation sa robot
1. Robot nga naglihok nga riles
Modelo: JHY6050A-030
2. Sensor sa laser (opsyonal)
Function: pagsubay sa weld, pagposisyon.
3. Kurtina nga pang-safety light (opsyonal)
Distansya sa pagpanalipod: 0.1-2m, 0.1-5m; gitas-on sa pagpanalipod: 140-3180mm
4. Koral sa seguridad (opsyonal)
5. Kabinete sa PLC (opsyonal)












