6 Axis nga stainless steel nga aluminyo nga welding robotics workstation
Deskripsyon
Ang 2 axis positioner makahimo sa ±180° nga pinahigda nga pagtuyok ug pag-flip nga pagtuyok.
Ang pagtuyok sa positioner gikontrol sa control cabinet nga konektado ubos sa robot control cabinet. Atol sa proseso sa pag-welding, mahimo niini nga matuman ang dungan nga paglihok tali sa robot ug positioner.
Kini nga positioner angay para sa mga workpiece nga kinahanglan i-welding sa daghang anggulo ug magamit uban sa mga welding robot para sa mas flexible nga trabaho sa welding ug aron mapaayo ang efficiency ug kalidad sa welding.
Teknikal nga parametro sa posisyon
| Modelo | JHY4030P-080 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | Diametro 800mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 400kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Mga sangkap sa workstation sa robot
| Produkto | Gidaghanon |
| 6-axis nga robot sa pagwelding | 1 ka set |
| 2-axis nga posisyoner | 1 ka set |
| Tinubdan sa kuryente sa welding | 1 ka set |
| Sulo sa pagwelding | 1 ka set |
| Kahon sa pagkontrol | 2 ka piraso |
| Estasyon sa paglimpyo sa sulo | 1 ka set |
| Robot linear nga riles | *m (opsyonal) |
| Sensor sa laser | 1 ka set (opsyonal) |
| Kurtina sa suga sa kaluwasan | 1 ka set (opsyonal) |
| Koral sa kaluwasan | *m (opsyonal) |
Ngano nga pilion mi?
1. Usa kami sa mga batch-to-manufacturer nga welding robot sa China.
2. Dili lang kami tiggama og robot apan naghimo usab kami og mga positioner.
3. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian sa mga integrated nga proyekto sa robotic.
4. Ang sistema sa pagkontrol sa robot dali gamiton ug lig-on.
5. Ang sistema sa pagkontrol sa robot makakontrol hangtod sa 12 ka mga wasay.
6. Ang among mga produkto gibaligya na sa kapin sa 30 ka mga lalawigan sa Habagatang-Sidlakang Asya, Kasadpang Asya, Europa, Amihanang Amerika, Habagatang Amerika, Australia, ug uban pa.













