robotic welding workstation para sa gagmay nga mga piyesa
Teknikal nga parametro sa posisyon
| Modelo | JHY4010U-050 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | Diametro 500mm |
| Timbang | Tan-awa ang tinuod nga gibug-aton |
| Pinakamataas nga Karga | Karga sa Ehe 100kg |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Mga Komponente sa Robot Workstation
1. Robot sa pagwelding:
Tipo: Robot sa pag-welding sa MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot sa pagwelding sa TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot nga pangwelding gamit ang laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Positioner
Modelo: JHY4010U-050
Matang: 2-axis nga posisyoner
3. Tinubdan sa kuryente sa pagwelding
Tipo: 350A/500A nga tinubdan sa kuryente sa welding
4. Sulo sa pagwelding
Matang: sulo nga gipabugnaw sa hangin, sulo nga gipabugnaw sa tubig, sulo nga iduso-pull
5. Estasyon sa paglimpyo sa sulo:
Modelo: SC220A
Matang: Awtomatikong pneumatic welding torch cleaner
Uban pang mga peripheral sa workstation sa robot
1. Robot nga naglihok nga riles
Modelo: JHY6050A-030
2. Sensor sa laser (opsyonal)
Function: pagsubay sa weld, pagposisyon
3. Kurtina nga pang-safety light (opsyonal)
Distansya sa pagpanalipod: 0.1-2m, 0.1-5m; gitas-on sa pagpanalipod: 140-3180mm
4. Koral sa seguridad (opsyonal)
5. Kabinete sa PLC (opsyonal)
Materyal sa pagwelding
Pagwelding nga Walay Kupas nga Asero
Pagwelding sa Aluminyo
Pagwelding sa Karbon nga Asero
Galvanized nga tubo/pipa/plate nga pagwelding
Pagwelding sa Bugnaw nga Roll
Aplikasyon
Mga piyesa sa awto, mga piyesa sa bisikleta, mga piyesa sa awto, mga muwebles nga asero, bag-ong enerhiya, istruktura nga asero, makinarya sa konstruksyon, kagamitan sa pag-ehersisyo, ug uban pa.
Pakete:Mga kahon nga kahoy
Oras sa paghatud:40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
P: Unsa nga impormasyon ang akong ihatag aron makarekomendar ka og angay nga robot para nako?
Tubag: Palihug ihatag ang detalyadong mga drowing sa workpiece, lakip ang materyal, gibag-on, posisyon sa pag-welding, mga sukod ug gibug-aton sa workpiece.
Q: Mahimo ka ba maghatag ug customized nga serbisyo para sa among produkto?
Tubag: Oo. Hatagan ka namo og propesyonal nga mga solusyon sa robotic welding system sumala sa imong piho nga produkto. Kinahanglan lang nimo ipadala kanamo ang imong detalyado nga mga drowing sa produkto ug kinahanglanon sa welding, unya maghimo kami og gipahaom nga teknikal nga sugyot para kanimo.
P: Unsa ang panahon sa garantiya ug oras sa paghatud?
Tubag: Ang panahon sa garantiya kay 12 ka bulan. Ug ang oras sa paghatud kay sulod sa 30 ka adlaw human madawat ang imong deposito.
P: Gusto nakong mahibal-an ang kalidad sa welding para sa among produkto, unsa ang akong buhaton?
Tubag: Mahimo nimong ipadala ang imong mga sample sa among pabrika aron himuon ang test welding. Human sa pagsulay sa welding, ipadala namo kanimo ang welding video ug mga litrato isip reperensya. Among ipadala usab kanimo ang mga sample alang sa beripikasyon.












