6-axis nga weld robotic arm nga adunay 3-axis nga nagtuyok nga positioner
Teknikal nga parametro sa posisyon
| Modelo | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Gi-rate nga Boltahe sa Pag-input | Usa ka hugna nga 220V, 50/60HZ |
| Mga Kalsada sa Insulasyon sa Motor | F |
| Lamesa sa Trabahoan | 1800X800mm / 2500X800mm (mahimong ipasibo) |
| Timbang | Mga 1600kg |
| Pinakamataas nga Karga | Axial Payload ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg mahimong ipasibo) |
| Pagkabalik-balikon | ±0.1mm |
| Hunong nga Posisyon | Bisan unsang Posisyon |
Deskripsyon
Ang 3-axis positioner mahimong i-rotate nga pinahigda sa kinatibuk-an ug ang duha ka lamesa sa trabahoan mahimong balihon ug i-rotate aron ang mga trabahante makatindog lang sa usa ka kilid aron magkarga ug magdiskarga sa materyal. Makapakunhod sa trabaho sa mga trabahante ug makapauswag pag-ayo sa kaepektibo sa trabaho.
Mahimo nimong usbon ang layout sa estasyon sumala sa sitwasyon sa yuta. Ang mga peripheral nga kagamitan nga imong mapilian naglakip sa: limpyo nga torch station, rotate positioner, laser tracking system, remote control box, ug uban pa. Mahimo kaming magtanyag og libre nga pagbansay sa teknolohiya.
Duha ka klase sa 3 axis welding positioner para sa kapilian:
Wala nga hulagway: 3 axis nga pinahigda nga nagtuyok nga welding positioner
Tuo nga hulagway: 3 axis nga bertikal nga nagtuyok nga welding positioner
Pilia ang payload (standard payload 300kg/500kg/1000kg) ug gidak-on sa worktable (standard size 1800*800mm o 2500*800mm) nga angay sa imong workpiece! Gidawat usab namo ang customization!
Materyal
Pagwelding nga Walay Kupas nga Asero
Pagwelding sa Aluminyo
Pagwelding sa Karbon nga Asero
Galvanized nga tubo/pipa/plate nga pagwelding
Pagwelding sa Bugnaw nga Roll
Pakete:Mga kahon nga kahoy
Oras sa paghatud:40 ka adlaw human madawat ang prepayment
Mga Kanunayng Pangutana
1. Unsa ang minimum nga konfigurasyon para sa usa ka welding station?
A: Usa ka robot ug usa ka welding table. Para sa komplikado nga mga piraso, usa ka positioner ang gikinahanglan, kon gusto nimo og mas taas nga efficiency sa pagtrabaho, duha ka positioner ang maayong kapilian.
2. Unsa ang gilakip sa tibuok sistema sa robot sa welding?
A: Ang tibuok sistema sa welding robot naglakip sa robot arm, controller, welding power source, positioners, fixtures, welding gun (torch) cleaner, safety light curtain safety fence, ug uban pa.
3. Kinahanglan ba sa sistema sa estasyon sa robot ang taas nga kinahanglanon alang sa kalikopan?
A: Ang angay nga palibot mao ang: 0~45℃, 20-80%RH (Walay kondensasyon).











